Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881

Provoz mateřské školy

Po - Pá: 06.00 - 16.30

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Kroužky v MŠ

Kroužky v MŠDatum konání:
18.9.2023
Datum ukončení:
30.9.2023

Vážení zákonní zástupci,

v MŠ bude probíhat  každé pondělí od 15.30 kroužek pohybových aktivit, na který můžete své děti přihlásit přes DDM v Sokolově a dále nabízíme kroužek angličtiny .Letáček najdete v šatně dětí, kde je odkaz a informace ke kroužku. Jednalo by se o každé úterý od 15.30 hodin v MŠ. Ještě je možné přihlašovat děti na hudební kroužek- muzikoterapie, viz informace v předchozích zprávách.

V případě zájmu se neváhejte přihlásit, od října budeme začínat.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů